Київська міська державна адміністрація схвалила Концепцію забезпечення житлом киян – учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих киян-учасників АТО. Відповідний документ №1204 схвалений у понеділок, 15 липня.
  Як повідомила прес-служба КМДА, термін реалізації цієї концепції – до 2024 року. За ці шість років планується забезпечити житлом 1880 осіб з числа зазначених категорій, що становить 63% від їх загальної кількості за станом на 31 грудня 2018 року.

  Згідно з ним, концепцією передбачено кілька механізмів вирішення житлового питання для учасників АТО. Зокрема, це будівництво (придбання) житла за рахунок субвенції з держбюджету; компенсація 50% вартості житла для потребуючих поліпшення житлових умов і які погодилися сплатити 50% вартості житла; будівництво на основі створення житлово-будівельних кооперативів учасників АТО і ряд інших.

 Таким чином, фінансування буде здійснюватися за рахунок державного і місцевих бюджетів в межах асигнувань, передбачених на відповідний рік, благодійних фондів, міжнародної технічної і фінансової допомоги, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

  При цьому заступник голови КМДА Олександр Спасибко зазначив, що в кінці минулого року на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, налічувалося 2797 учасників антитерористичної операції, 151 осіб з інвалідністю з числа учасників антитерористичної операції, 35 членів сімей загиблих учасників АТО.

Please follow and like us:

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Відновлення посвідчення УБД. Оплата додаткової відпустки УБД
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами