Це неприємно, і ,зазвичай, та цю тему не говорять.

Ми тоді, минулого четверга, вийшли від Олексія Белька і почали говорити разом, і якщо чесно – то про одне і те ж саме. Ні, не про психологічну реабілітацію, і не про соціальні та побутові проблеми окремих людей, які були, є, та, я впевнена, будуть. А про майбутнє Олексія. І про Дмитра Балабуху. Про ветеранів АТО/ООС, що знаходяться під слідством або відбувають покарання.

Це неприємна тема, і писати про це мені, офіційній особі та члену Уряду, може і не треба… але від цього проблема не зникне, і я зараз кажу про те, як саме я до цього ставлюся, тому що це – чесно, і тому що – так треба.

Провину людини у нашій країні визначає суд, а на суд ані я, ані очолюване мною відомство вплинути не може та не буде. Але від того, як поступив ветеран – він не перестає бути ветераном, і хоч посвідчення «учасника бойових дій» ні в якому разі не є виправданням – але й судове рішення ніяк не відміняє того факту, що це наша людина, що він чи вона воювали за свободу нашої країни. І так як я – міністр у справах ветеранів, то це і моя сфера відповідальності також.

Але що ми можемо зробити? Навіть «у рамках повноважень», а цей вираз звичайно використовується тоді, коли щось робити треба, але не виходить. Чи може – вийде?

У нас є ідея, і нам потрібна допомога. Нам, Міністерству у справах ветеранів, потрібна інформація про ВСІХ ветеранів АТО/ООС, що знаходяться під слідством чи відбувають покарання. Якомога повніша, з матеріалами справ та звітами адвокатів.

Тому я звертаюсь до сімей ветеранів та до тих самих адвокатів – будь ласка, підготовте матеріали, а ми, зі своєї сторони, будемо готові їх прийняти та, по можливості, зв’язатися з вами та уточнити деталі. І юристи, що допомагають усі ці роки у різних юридичних питаннях ветеранам та сім’ям ветеранів – за нашим проханням вже погодилися проаналізувати ці справи та виявити ті, де ми зможемо допомогти. Десь – попросити адвокатів зайнятися, а десь – надати психологічну підтримку.

Це неприємна тема, але хтось повинен цим зайнятись. І цей «хтось» – МінВет. Тому що це – у моїх особистих інтересах як міністра та як людини. Та і в наших спільних – теж.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
На землях Допи і Гепи
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial