Військовий флот США вирішив списати десантний корабель після пожежі

Військово-морський флот США вирішив списати десантний корабель, який згорів кілька місяців тому. Після тривалого розслідування командування прийшло до висновку, що спроба відновити корабель вимагатиме занадто багато грошей і дуже великих виробничих потужностей. Про це повідомляє прес-служба відмоства

 

12 липня на борту USS Bonhomme Richard (LHD-6) почалася пожежа в нижній частині складського приміщення. Близько 60% корабля було жахливо пошкоджено. “Необхідно або все перебудовувати, або все замінювати” – заявив сьогодні журналістам контр-адмірал Ерік Вер Хаге, командувач Регіональним центром технічного обслуговування ВМС і директор з технічного обслуговування і модернізації надводних кораблів.

 

“Після ретельного розгляду, секретар ВМФ і начальник військово-морських операцій прийняли рішення списати “Bonhomme Richard” через значні пошкодження… За кілька тижнів і місяців, що минули після тієї пожежі, ВМФ провів комплексну оцінку матеріалів, щоб визначити найкращий шлях вперед для цього корабля і нашого флоту” – сказав він.

 

Нагадаємо: