Військові обурені політичними шоу в стилі Ревізор навколо Пунктів Незламності

  Військові обурені «політичними шоу» навколо «Пунктів Незламності» та вимагають від політиків негайно припинити влаштовувати подібне та паритися на темі нещастя людей. Звернення до політиків оприлюднив від імені побратимів та всіх військових.  Про це від імені побратимів заявив боєць ЗСУ з позивним “Таєць”.

 

  “Нам тут, на фронті, дуже неприємно читати новини про дріб’язкові політичні сварки щодо пунктів незламності. Припиніть це політиканство негайно! Зараз ми маємо об’єднуватись, а не сваритися на радість ворогові. Пункти незламності повинні допомагати, захищати, об’єднувати українців, а не ставати «пунктами розбрату”, – заявив Таєць.


  “Народні депутати від влади виставляють якісь претензії до мерів міст, піаряться на блекаутах та енергетичній кризі. Щось я не бачив багато цих «Ревізорів» тут, на фронті”, – зазначив Таєць, натякаючи на нардепа Миколу Тищенка, який раніше був ведучим шоу «Ревізор», а зараз відвідав один із столичних пунктів обігріву та висловив невдоволення, що він не працює коли в будинках є теплопостачання.


  В Україні кілька тисяч Пунктів Незламності, за які відповідає система МВС, — повідомив Денис Монастирський. «На сьогодні на базі ДСНС створено 1008 Пунктів Незламності та понад 900 — у підрозділах поліції. Там має бути забезпечене тепло, світло, доступ до води, зв’язок і інші елементи, які необхідні для комфортного й безпечного перебування. Наразі найбільш проблемним наразі є питання зв’язку, але над цим зараз Уряд активно працює. Тож упродовж двох тижнів усі пункти будуть оснащені Старлінком або оптоволокном»

 

Заставка НАГАДУЄМО