Відбулося друге засідання Секторальної Робочої групи Мінветеранів

  Вчора відбулось друге засідання Секторальної Робочої групи (СРГ) Мінветеранів “Захист прав ветеранів”. Участь у засіданні взяли співголова СРГ з боку Партнерів з розвитку – представник Посольства Великої Британії в Україні, Перший секретар – регіональний радник з питань конфліктів Домінік-Гайдн Брайтвейт, представники міжнародних організацій та дипломатичних установ країн-партнерів, міністерка Мінветеранів Юлія Лапутіна. Про це інформує пресслужба Мінветеранів.

  Юлія Лапутіна  наголосила, що ветеранська політика визначена одним із ключових напрямків роботи українського Уряду та місцевої влади на найближчі роки. Вона також презентувала основні напрямки державної ветеранської політики:

  • створення інфраструктури: якісні та доступні послуги; 
  • економічна активність;
  • реабілітація ветеранів;
  • доступне житло;
  • вшанування подвигу Захисників та Захисниць.

  Зі свого боку представники міжнародних партнерів висловили слова подальшої всебічної підтримки та її концентрації на необхідних практичних кроках у запровадженні системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Зокрема, це розбудова необхідної інфраструктури, консультативна підтримка у розробці політик, проведення освітніх семінарів, розвиток в Україні ветеранського спорту, психосоціальна та інша реабілітація ветеранів.

НАГАДУЄМО: