Реалізацію проєкту Мінветеранів із запровадження інституту помічника ветерана розширили на 9 областей та місто Київ

Уряд поширив на 10 областей реалізацію проєкту Мінветеранів із запровадження інституту помічника ветерана. До існуючих чотирьох пілотних областей – Вінницької, Дніпропетровської, Львівської та Миколаївської – офіційно долучають ще 5 областей – Закарпатську, Київську, Сумську, Полтавську, Харківську та місто Київ. Відповідний проєкт постанови вчора було  ухвалено на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.  

  Також в межах розширення “пілоту” збільшено з 400 до 550 кількість посад помічників ветеранів. Після проходження навчання  вони будуть працевлаштовані до Сервісних офісів у справах ветеранів у територіальних громадах, долучених до експериментального проєкту.

  Помічники ветеранів стануть тими, хто фактично першими надаватимуть ветеранам війни, членам їх сімей та демобілізованим Воїнам сервісну підтримку з переходу до цивільного життя за принципом “рівний з рівним”. Це, зокрема, консультативний, інформаційний, процедурний супровід в межах переходу від військової служби до цивільного життя.  

НАГАДУЄМО: