Ветерани війни можуть отримати компенсацію за придбання житла

  В бюджеті на 2024 рік Україна заклала фінансування для забезпечення житлом ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників і захисниць в розмірі 5,75 млрд гривень. Компенсація на придбання житла може бути виплачена понад 2000 осіб за трьома програмами Мінветеранів. Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

  Отримати компенсацію мають право особи з інвалідністю внаслідок війни І та II групи (АТО/ООС/заходи оборони, участь у бойових діях на території інших держав), ВПО, які є учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни III групи (АТО/ООС до 1 червня 2018 року). Рік перебування в базі даних ВПО – до 24 лютого 2022 року, члени сім’ї особи, яка загинула (зникла безвісти), померла внаслідок АТО/ООС/заходів оборони, участі у бойових діях на території інших держав.

  Подати документи для отримання компенсації на придбання житла можна в ЦНАП або орган соціального захисту населення за місцем перебування на квартирному обліку.

Покрокова інструкція, як отримати компенсацію

НАГАДУЄМО: