Ветерани-спецпризначенці зі США навчають українських тероборонців

  Тероборонці, яких вивели на відновлення після боїв на сході України, навчаються, відпрацьовують бойові навички, удосконалюють знання з тактичної медицини, займаються інженерною підготовкою. У цьому їм допомагають ветерани-спецпризначенці США, ті самі «Зелені берети», які навчають українських бійців однієї з бригад ТрО тому, що необхідно на війні.

  Бійці ТрО відпрацьовували дії в засідці, як правильно організовувати засідку, зупиняти машину, знешкоджувати особовий склад противника. Попри те, що вже минає третій рік війни, хлопці втомлені, але всі добровольці, всі мають енергію і готуються до майбутніх боїв.

  Перрі Блекберн розповів журналісту Армія.інформ, що в армії США, основну роботу по підготовці особового складу виконують сержанти. Їхні солдати працюють двійками, а у нас — поодинці.

  У 2022 році Перрі Блекберн прибув до України у складі своєї некомерційної організації AFGfree, щоб допомогти з доставкою необхідної допомоги до тимчасово окупованих регіонів. Згодом він почав аналізувати те, як українська тероборона набирає, навчає, організовує та оснащує особовий склад. Допоміг створити єдиний підхід для територіальної оборони України, навчати основам бою, як ефективно «стріляти, рухатися та забезпечувати зв’язок».

НАГАДУЄМО: