Робота у ТЦК очима ветеранів війни 

Протягом останніх двох років повномасштабної війни у медіа просторах майже не висвітлюється діяльність ТЦК. Однак в областях України керівництво  відмовляється коментувати випадки,у яких працівники або перевищували свої повноваження, або ставало учасниками корупційних скандалів.

Такою інформацією поділився працівник Тульчинського ТЦК(Вінницька область), у відділені якого 90 відсотків співробітників – ветерани,а деякі з них – після важких поранень.

“Кажуть: “Чого ти повернувся, чого тебе там не вбили, що тепер тут повістки роздаєш?”. Я минулого року, коли був після шпиталю у відпустці, мене люди вітали, а тепер багато хто і не вітається”, — розповів співробітник ТЦК Дмитро.

Олександр,інший працівник ТЦК,розповів,що працює посла важкого поранення.У чоловіка немає барабанної перетинки і тому він не може виносити крику.Напарник Олександра,Юрій, п’є пігулки від тиску,коли має конфліктні ситуації із чоловіками.

Працівники ТЦК кажуть,що найбільше сварок і скандалів роблять ті,хто має бронь від мобілізації. Таким чином вори самостверджуються.

Трапляється,що деякі громадяни хочуть вирішило сімейні проблеми за допомогою ТЦК.

“Бувало, що телефонує жінка і каже, що в неї чоловік — ухилянт, чи можемо його мобілізувати. Але ми так не працюємо. Нам і без того вже створили імідж карального органу”, — каже Катерина Губрій, військовослужбовиця Вінницького обласного ТЦК та СП.

Військовослужбовці Тульчинського ТЦК також розповіли,що попри важку ситуайію на фронті,ставлення українців до повісток залишилось таким самим. Люди як не хотіли брати повістки добровільно,так і зараз.Трапляється,що треба викликати поліцію і діяти згідно із законами України задля виконання свого обов’язку.

Війна та мобілізація в Україні дає людям хибне і упереджене ставлення до працівників ТЦК. Насправді ж вони просто виконують свою роботу так само,як і інші працівники на своїх посадах.