Ветерани розкритикували гучну заяву командувача Сил Територіальної Оборони

  Нещодавно з гучною заявою виступив командувач Сил Територіальної Оборони (ТерО) Юрій Галушкін. Генерал звертається “до всіх, кому небайдужа доля України”. Командувач Сил Територіальної Оборони заявив досить очевидні речі про необхідність створення розвиненої потужної інфраструктури ТерО, а також про досить “рішучі” плани по формуванню 25 бригад по 10.000 військовослужбовців у кожній (!!!).

 

Юрій Галушкін ділиться планами:

Формування Сил ТрО ЗСУ вже триває повним ходом. Найближчим часом буде завершено формування та комплектування чотирьох Регіональних управлінь та 25 бригад Сил ТрО ЗС України. Бригади будуть дислоковані в кожному обласному центрі України та місті Києві, до складу бригад входитимуть від чотирьох до десяти окремих батальйонів, що розміщені в кожному районі згідно із адміністративним розподілом території України. Бригади та батальйони у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. Це організаційні ядра, які здатні розгорнути й забезпечити зброєю та МТЗ підрозділи до штату воєнного часу. Отжена хребет Сил ТрО за короткий проміжок часу зможуть нарости м’язи в декілька сотень тисяч резервістів”

  Звучить це все дуже чудово, але:

  • чи є план реалізації «формування бригад» на практиці?
  • Яким чином планують залучати таку кількість людей до контракту?
  • Чи будуть залучені люди забезпечені необхідними засобами і чи буде з ними проводитися реальне навчання?

 

  Все це лише мала частина питань, на які поки що відсутні  конкретні відповіді. Адже нам зараз потрібні не “мертві душі” у списках місцевих військоматів і не “тактичні маневри” в найближчій від села лісосмузі з палками замість автоматів та горілкою «під час привалу».

 

  Якщо в МОУ дійсно мають бажання вдихнути життя в ідею справжньої ТерО, значить людей потрібно навчати тримати зброю в руках. Тому що при нашому рівні життя люди не будуть ділити роботу і сім’ю з бюрократичним ідіотизмом замість реальних навчань з реальними засобами.

 

  «Наша пропозиція завжди актуальна – дайте засоби, а з професіоналами ми допоможемо», – пише Ветеранське братерство.