Ветеран АТО у суді переміг міську раду (ВІДЕО)

В Рівному ветеран війни з Росією виграв суд проти місцевої влади щодо скасування права на пільговий проїзд. Про це повідомляє “ITV”.

 

Віктор Кошкін у 2015, 2016 році воював в зоні АТО, служив у розвідці, виконував бойові завдання на лінії зіткнення з ворогом. Після повернення на Рівненщину отримав посвідчення учасника бойових дій. 

 

Віктор Кошкін суд виграв ще 7 жовтня 2020 року, та от скористатися правом пільгового проїзду скористатися не може і досі. Міська рада спочатку не виконувала рішення суду, а потім взагалі  подала апеляцію.

 

 

Проте, нагадаємо, що будь-які рішення не мають сили вищої, ніж сила Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Згідно з ним, учасники бойових дій мають право на  необмежений безкоштовний проїзд у всіх видах транспорту.

 

Позбавляти їх (ветеранів – прим. ред.) пільг, тих які вони заслужили, здоров’ям своїм, а багато хто з нас  і поклав там своє життя, я тільки в своєму відділенні двох поховав, то самі розумієте, вже немає слов, щоб висказати” – заявив журналістам Віктор Кошкін.

Нагадаємо: