Прем’єром-міністром став замголови Офісу президента Володимира Зеленского Олексій Гончарук.
Олексій Гончарук має юридичну освіту, працював керівним партнером в одній з юридичних фірм. Балотувався у Верховну Раду в 2014 році і набрав 0,1%.
Також Гончарук був радником екс-міністра екології Ігоря Шевченка. З 2015 року він очолює офіс ефективного реагування BRDO – офіс з питань спрощення взаємодії бізнесу і держави.
Міністром оборони – позаштатний радник президента Андрій Загороднюк.
Андрій Загороднюк – екс-керівник проектного офісу реформ Міноборони, вчився в Київському національному університеті ім. Т.Шевченко, Університеті Уарвик і Оксфордському університеті. Йому 44 роки.
Він має більше 16 років досвіду роботи на керівних посадах в гірничодобувній і виробничій галузях. З 2014 року – громадський активіст, волонтер. 5 липня 2019 року був призначений позаштатним радником президента Зеленского.
Главою МЗС – заступник глави Офісу президента Вадим Пристайко.
Вадим Пристайко в 2012-2014 роках працював послом України в Канаді. З 2014 року був першим заступником міністра закордонних справ України. З 2017 і досі він очолював місію України при НАТО. Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посланця першого класу.
22 травня президент Володимир Зеленский призначив його на посаду заступника глави Адміністрації Президента (нині Офісу президента).
Міністром внутрішніх справ–Арсен Аваков.
Арсен Аваков очолює Міністерство внутрішніх справ з 27 лютого 2014 року, хоча деякі представники громадськості не раз вимагали його звільнення. До цього він був народним депутатом від “Батьківщини”.
Згодом Аваков представляв “Народний фронт”. У 2005-2010 роках Аваков очолював Харківську обласну держадміністрацію.
Міністром економічного розвитку, торгівлі і сільського господарства – почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.
Тимофій Милованов за освітою економіст. Вчився в КПИ і Києво-могилянській академії, закінчивши які отримав два магістерські дипломи. У 1999 році отримав ступінь магістра економіки в Київській школі економіки. У 2004 році отримав міру PhD по економіці в Університеті Вісконсін-Медісон.
Влітку 2015 року Милованов став членом міжнародної академічної ради Київської школи економіки (KSE), зараз є її почесним президентом. 7 липня 2016 року постановою Верховної Рады України №1440 призначений членом Ради Національного банку України строком на 5 років. Влітку 2019 організував тижневе навчання від Київської школи економіки для майбутніх нардепів від “Слуги народу”.
Міністром фінансів – Оксана Маркарова.
Оксана Маркарова закінчила Києво-могилянську академію за фахом “екологія”. Під час навчання проходила практику у Всесвітньому банку в США. Отримала магістерську міру в області фінансів в Університеті Індіани.
У 2003-2014 рр. очолювала інвестиційну групу ITT. У квітні 2016-го стала першим заступником міністра фінансів. Проявила себе як співавтор програми макроекономічної стабілізації в Україні.
Міністром освіти і науки – депутат від партії “Слуга народу” Ганна Новосад.
Ганна Новосад народилася 28 липня 1990 року. У 2013 році отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта, Нідерланди. Є стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства.
Впродовж 2012-2013 років стажувалася в аналітичних центрах Іспанії і Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.
У Міносвіти працює з 2014 року. З березня по листопад 2014 року обіймала посаду радника міністра, після чого в грудні 2017 року очолила управління міжнародної співпраці і європейської інтеграції МОН.
З грудня 2017 року – генеральний директор директората стратегічного планування і європейської інтеграції.
Міністерство соціальної політики очолила та, що працювала радником в Мінфіні Юлія Соколовської.
Юлії Соколовській 34 роки. Обіймала посаду радника в Міністерстві фінансів. Раніше була директором департаменту витрат бюджету соціальної сфери в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
Соколовська вчилася в Національній академії держуправління при президентові України, КНЭУ, Об’єднаному віденському інституті. Працювала керівником напряму “Підтримки реформи охорони” здоров’я в USAID.
Мінохоронздоров’я очолила Зоряна Скалецкая.
Зоряна Скалецкая(Черненко) – доцент Національного університету “Києво-могилянська академія”, доктор правових наук, головний експерт медичної групи Реанімаційного Пакету Реформ, експерт Центру підтримки реформ при Кабміні.
Очолює громадську організацію “Форум здоров’я” і є членом Всесвітньої Асоціації медичного права.
Міністром юстиції став колишній глава правління “Офісу ефективного регулювання” Денис Малюська.
Денису Малюське – 37 років. Вчився в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, який закінчив за фахом “правознавство”. У 2012-2016 вчився в Лондонському університеті.
У 2010 році був призначений консультантом по розвитку приватного сектора Групи Всесвітнього банку. На цій посаді він надавав технічну підтримку урядам України і країн Центральної Азії. На парламентських виборах в 2019 році обраний народним депутатом від партії “Слуга народу”, №21 в списку. Він – голова правління BRDO/World Bank Group.
У 2010-му почав працювати в Гурті Всесвітнього банку як консультант по розвитку приватного сектора.
Міністерство транспорту очолив Владислав Криклий.
Владислав Криклий закінчив КНУ ім. Шевченка за фахом “фінанси”. У 2014-му став радником міністра внутрішніх справ.
У 2015-му очолив Головний сервісний центр МВС України. Його називають головним реформатором сервісних центрів МВС.
Міністром молоді, культури і спорту став колишній гендиректор українського телеканалу СТБ Володимир Бородянский.
Володимиру Бородянскому – 45 років. Він народився 15 січня 1974-го в Новому Роздоле на Львівщині. У 1997-му закінчив Київський національний економічний університет, фінансово-економічний факультет, спеціальність “Фінанси і кредит”.
У 2004-му став генеральним директором телеканалу СТБ, а з березня 2012-го очолював медіагрупу StarLightMedia. На посту керівника StarLightMedia Бородянский пропрацював шість років, а на СТБ – більше 15. Пішов із структури в грудні 2018-го. З 29 липня 2019 року Бородянский став позаштатним радником президента Володимира Зеленского.
Міністром Кабінету міністрів став український бізнесмен, колишній IT- директор “Приватбанку” Дмитро Дубилет.
Уродженець Дніпра Дмитро Дубилет отримав освіту, зокрема, в США і Німеччині, Лондонській бізнес-школі, а також в КНУ Шевченка, де закінчив факультет міжнародних відносин.
Найбільше Дмитро Дубилет запам’ятався на посаді IT- директора “Приватбанку”. Паралельно з 2015 року Дмитро Дубилет займався розвитком порталу iGov – порталу держпослуг, який повинен боротися з корупцією і підвищувати ефективність роботи чиновників.
Міністерство з питань ветеранів і тимчасово окупованих территорийвозглавила замміністра у справах ветеранів Оксана Коляда.
Оксана Коляда народилася 4 вересня 1980 року. У 2015-2017 року Оксана Коляда проходила службу у ВСУ і має звання полковника запасу. Працювала начальником комунікацій і преси Міноборони. У 2016 – 2017 рр. Оксана Коляда була творцем спеціалізованих курсів для журналістів, працюючих в зоні проведення АТО.
Впродовж 3 місяців 2017 року – заступника командувача АТО.
2016 – 2017 рр. – Глава робочої групи Комітету реформ Міністерства оборони України по розробці системи стратегічних комунікацій у ВСУ.
Віце-прем’єр-міністром України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції став Дмитро Кулеба.
До призначення на посаду в уряді Дмитро Кулеба обіймав посаду постійного представника України при Раді Європи.
Віце-прем’єр-міністром – міністром цифрової трансформації – Михайло Федоров.
Михайло Федоров народився 21 січня 1991 року. Закінчив факультет соціології і управління Запорізького університету, Вищу політичну школу, освітню школу представників НАТО в Україні.
У 2019 році став керівником digital- напряму передвиборної кампанії Володимира Зеленского.Менш ніж за півроку він створив інтернет-співтовариство з аудиторією в півмільйона користувачів.
Міністр енергетики і захисту довкілля України – Олексій Оржель.
Олексій Оржель народився 26 січня 1984 р. Закінчив Інститут енергозбереження і енергоменеджменту Національного технічного університету “Київський політехнічний інститут”.
З жовтня 2014 р. був головою Української асоціації поновлюваної енергетики, яка займалася популяризацією “зеленої” енергетики і брала участь в розробці профільних законопроектів.
Міністр розвитку громад і територій України – Олена Бабак.