Великобританія також розпочала евакуацію дипломатів з України

  Співробітників англійського посольства у Києві почали екстрену евакуацію з України. Рішення Великобританії відкликати співробітників свого посольства в Україні на тлі попереджень про наростаючу загрозу російського вторгнення. Про це повідомило ВВС.

 

  Офіційні особи заявили, що конкретних загроз британським дипломатам не надходило, але близько половини співробітників, які працюють у Києві, повернуться до Великобританії. Це сталося після того, як США наказали родичам співробітників свого посольства покинути Україну, заявивши, що російське вторгнення може розпочатися «в будь-який час».

 

  Державний департамент США також попередив людей, щоб вони не їздили в Україну і Росію через напруженість і «можливість переслідування громадян США», що зберігається. “Є повідомлення, що Росія планує масштабні військові дії проти України”, – йдеться у повідомленні Держдепартаменту.

 

  Однак цей крок є попереджувальним, і вважається, що за останні 24 години не сталося нічого конкретного, що могло б спричинити це рішення.

 

  Верховний представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель заявив, що Євросоюз поки що не бачить причин для евакуації сімей своїх дипломатів з України.

 

  Москва продовжує заперечувати наявність у РФії будь-яких планів воєнних дій в Україні.