Вбивство Шеремета. Зріст музиканта Антоненко не спів пав із зростом людини з камер спостереження.

Чоловік, якого зняли камери відеоспостереження в ніч перед вбивством журналіста Павла Шеремета і який, по версію слідства, брав участь в закладці вибухового пристрою під машину, в якій той загинув, не більше 175 см Тоді як Андрій Антоненко, якого підозрюють у вбивстві, – 180 см Про це свідчать це експертиза, який опублікував видання “theБабель”.

Експертизу провели через місяць після вбивства Шеремета – 25 серпня 2016 року. Експерт аналізував відеозаписи з камер спостереження, розміщених в кварталах навколо місця вибуху і місця проживання Шеремета. На записах чоловік і жінка з пакетом в ніч з 19 на 20 липня 2016 року йшли до машини журналіста, жінка наближалася до машини і закладала туди вибухівку, за версією слідства. Після чого обоє віддалилися.

Згідно з результатами експертизи, зріст чоловіка на відео 170 см. Можливе відхилення, яке заклав експерт, +- 3%. Ця погрішність пов’язана з нечітким зображенням, постійним рухом підозрюваного, кепкою на голові, а також з тим, що експертові невідома висота підошви і каблуків на взутті. По висновку експерта, зріст людини на відео може коливатися від 164,9 см до 175,1 см Адвокати Антоненко повідомили, що його зріст 180 см.

Зріст жінки, яка закладала вибухівку і яку слідство ототожнює з лікарем Юлією Кузьменко, згідно з експертизою, 165 см Якщо врахувати ту ж саму погрішність в 3%, її зріст коливається від 160,05 см до 169,95 см Точне зріст Кузьменко на момент публікації уточнити не вдалося.

Джерела theБабель стверджують, що за станом на кінець 2019 року ніяких інших експертиз, які б визначали зріст людей з камер спостереження, не було.