В Україні триває війна цивілізацій: За Свободу проти Z-Рабства

  В Україні росіяни з Легіону «Свобода Росії», які воюють у складі ЗСУ, полонили двох українців, які воювали на боці рашистів. Продемонструвавши двох полонених ними українців-рашистів, вони написали досить цікавий коментар, як відповідь на запитання: «Чому росіяни в Україні воюють проти росіян?».

 

 “Багато інформаційних ресурсів опублікували фотографії двох полонених нами бійців «днр/лнр» і дописали: «Парадокс – російські, що воюють на боці України, взяли в полон українців воюючих на боці Росії». Але для нас, російських легіонерів, це не парадокс. Є люди, які не розуміють саму сутність цієї війни. І таких людей… досить багато, як у самій Україні, так і на Заході.

 

  Ця війна йде не між двома націями. Ця війна йде між двома цивілізаціями, між цивілізацією “Свободи” та цивілізацією “Рабства”.

 

  На боці цивілізації Свободи (України) борються вільні люди з усього Світу, у тому числі з Росії. За цивілізацію Рабства (за путінізм) також воюють люди різних національностей, у тому числі й українці, які не бажають бути вільними. І від результату цієї міжцивілізаційної битви і залежатиме як доля всього Світу, так і доля нашої Батьківщини – Росії.

 

  Питання бути чи не бути Вільному Світу та Вільній Росії вирішується саме зараз і прямо тут. І якщо цивілізація Рабства переможе – то Європа, Америка і весь Світ упадуть у морок деспотії. Ось тому, для нас, російських легіонерів, немає різниці, якої національністї є солдати “Z-армії Рабства”.