Триває 114 доба війни

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ ситуація на деяких ділянках фронту продовжує залишатись досить напруженою.

 

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках  суттєвих змін за минулу добу не відбулося. Білоруські військові зосередились на веденні розвідки, інженерному обладнані позицій та охороні державного кордону. Рашисти продовжили обстріли з артилерії підрозділи Сил оборони у прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.

 

На Харківському напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні зайнятих рубежів, недопущенні виходу Сил оборони на державний кордон та в тил угруповання військ, яке діє на Слов’янському напрямку. Противник намагався провести розвідку боєм в районі населеного пункту Кочубіївка. Наші воїни відповіли влучним вогнем і ворог відійшов.

 

На Слов’янському напрямку російські окупанти зосереджують основні зусилля на продовженні наступу на Слов’янськ. бої тривають в районі населеного пункту Краснопілля. Ворог намагався встановити повний контроль над н.п.Богородичне. 
 
  Намагаючись створити умови для розвитку наступу на Слов’янськ, ворог застосовує артилерію у районах н.п. Долини, Краснопілля, Дібрівного та Вірнопілля.
 
На Лиманському напрямку активних дій противник не вів.

 

На Сєвєродонецькому напрямку окупанти продовжують вогневий вплив із ствольної та реактивної артилерії по підрозділах наших військ. Завдали авіаудару по населеному пункту Устинівка. Рашисти намагаються встановити повний контроль над містом Сєверодонецьк. Противник здійснює переміщення на цей напрямок додаткових підрозділів реактивної артилерії.

 

На Бахмутському напрямку захисники України відбили ворожий штурм у напрямку населеного пункту Золоте. Ворог відійшов. Окупанти спробували висунутись у напрямку населених пунктів Василівка та Берестове. Наші воїни завдали вогневого ураження і змусили ворога тікати.
 
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних наступальних дій противника не зафіксовано. Ворог завдав авіаційних ударів поблизу Нью-Йорка, Авдіївки та Побєди.
 
На Південнобузькому напрямку ворог застосовував ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню в районах населених пунктів Кульбакіно, Миколаївка, Степова Долина, Мурахівка, Новопавлівське, Шевченкове, Зоря, Партизанське, Квітневе, Новогригорівка, Киселівка, Князівка, Осокорівка, Лупареве та Посад-Покровське. Українська авіація завдавала ударів по скупченнях противника в Херсонському, Каховському та Бериславському районах Херсонщини.
 
Агресор продовжує блокувати цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря.