В Україні стартувала чергова призовна кампанія

Поки коронавірус трохи відступив, в Україні почалася чергова призовна кампанія. Юнаки, які приходять до призовних дільниць, обов’язково проходять термометрію та об’єктивний огляд медичним персоналом. Якщо ніяких симптомів коронавірусної інфекції не виявлено, то призовник отримує направлення для проходження медогляду. При цьому перед медоглядом термометрія проводиться заново.

Голова військово-лікарської комісії міста Києва, старший лейтенант Ірина Вертелецька, журналістамс заявляє: найпоширенішими хворобами призовників  є хвороби органів зору, органів травлення та серцево-судинної системи. абуть, це пов’язане з тим, що багато часу молоді люди проводять з електронними гаджетами. Часто трапляється гіпоталамічний синдром – гормональні порушення у дітей, які ведуть малорухливий спосіб життя та погано або нерегулярно харчуються, – підкреслила вона.

У  Києві призвали біля 600 юнаків. У Козятині, що на Вінничині – 200.

Але і тут усі хлопці попередньо пройшли тести на COVID-19, одягнули маски, для них заздалегідь підготували рукавички та дезінфікуючі розчини.

«Триповерхова споруда на збірному пункті дозволила розмістити більше двохсот юнаків на відстані один від одного, заняття проводимо невеликими групами, частину строковиків відправляємо до збірного пункту ввечері, аби мати змогу організувати безпечну ночівлю. Також у зв’язку з деякими нюансами залізничного сполучення нині ми не відправляємо хлопців в навчальний центр, що в Старичах.» – обіцяють в районному військкоматі.