В Україні працівники Національної поліції запобігли штучному створенню “прецеденту” для виправдання вторгнення російських військ

  19 лютого 2022 року, співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провели санкціоновані обшуки в осіб, які займалися організацією та проведенням проплачених акцій, інформує НОВА: новини ветеранів АТО/ООС із посиланням на пресслужбу Національної поліції.

 

  За даними правоохоронців, група осіб, з числа “продажних” громадян нашої країни, безпосередньо відповідала за залучення “тітушок”, які за грошову винагороду мали взяти участь у “масових заходах”. Сьогодні, 20 лютого 2022 року, вони планували провести в Києві мітинги, головним завданням яких мала бути дестабілізація ситуації та створення “потрібної телевізійної картинки” для російських пропагандистських ЗМІ.

 

   Організатори планували привести до Офісу Президента 1500 осіб. Під час “заворушень” проплачені “тітушки” в центрі Києва та областях мали влаштувати шоу з бійками, палаючими шинами і, обов’язково – з “постраждалими”.

 

  Під час обшуків поліцейські вилучили прапори, банери та іншу атрибутику із лозунгами, “чорнові” записи, десятки мобільних телефонів та банківських карток тощо. Зараз проводяться подальші процесуальні дії.

 

  Викриття та припинення мережі організаторів проплачених мітингів — це результат кропіткої щоденної роботи, яку проводить поліція, аби не дозволити зацікавленим особам розхитувати ситуацію в середині держави та сіяти паніку серед громадян.