В Російській Федерації порушили кримінальну справу проти Коломойського: йому загрожує довічний термін ув’язнення

  В Російській Федерації  відкрили кримінальну справу проти українського олігарха Ігоря Коломойського, повідомляє Life. Управління економічної безпеки та протидії корупції в Республіці Татарстан і Головне слідче управління МВС по РТ порушили проти Коломойського кримінальну справу за статтею 210 КК РФ – “створення і участь в організованому злочинному співтоваристві”. За цією статтею можливе максимальне покарання – довічний термін ув’язнення.

 

  Росіяни звинувачують Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, Олександра Ярославського та Павла Овчаренка в створенні “злочинного об’єднання” для “розкрадання російської нафти”. В 2007 році ВАТ “Татнафта” відвантажило для ПАТ “Укртатнафти” понад 2,2 тис.тон сирої нафти на суму понад 1 млрд доларів, з яких отримали у якості оплати тільки 652 млн доларів за 1,4 тис. тони.

 

  Коломойський та його товариші по бізнесу відсторонили від управління “Укртатнафтою” російських менеджерів та акціонерів. Через це “Татнафті” було завдано збитків на загальну суму 439 млн доларів.

 

ДОВІДКА:

ПАТ “Укртатнафта” — українська нафтопереробна компанія, одна з найбільших виробників нафтопродуктів в Україні. Компанія володіє найбільшим нафтопереробним заводом країни, який розташований у Кременчуці.