Російські десантники висадилися з приладами нічного бачення (ВІДЕО)

  Під час військових навчань «Запад-2021», 11 вересня 2021 року, в Псковській області було здійснено висадку повітряного десанту вночі з використанням приладів нічного бачення. Про це повідомив сайт Міністерства оборони РФ.

 

  Для десантування 700 одиниць особового складу та дев’яти одиниць техніки були задіяні літаки Іл-76МД, які здійснили висадку на висотах від 600 до 1000 м. “за несприятливих погодних умов”, йдеться в повідомленні.

 

  Перед висадкою військові провели повітряну розвідку об’єктів і позицій «умовного противника» та артилерія і авіація здійснила по ньому масованого удару.

 

  Приземлившись, десантники захопили аеродром умовного противника (майданчик Кислова, під Псковом), щоб забезпечити висадку основних сил. Після цього вони на штатній техніці здійснили марш на полігон «Стругі Красниє». Серед їх завдань: захопити вигідний рубіж, знищити об’єкти противника, і в подальшому втримати захоплений плацдарм, здійснюючи маневрену оборону.

 

  Військові навчання «Запад-2021» почалися 10 вересня 2021 року одночасно на 14 полігонах РФії та Білорусії. Полоса військових ігрищ має довжину понад 2000 км. – від Калінінградської до Воронезької та Ніжегородської областей.