В Росії відбувається транзит влади – на порядку денному чистка силових структур

  Останнім часом з різних джерел надходить інформація про те, що “еліта ФСБ РФ” погодила “транзит влади” від Путіна до Патрушева-старого, який дуже нагадує “двірцевий переворот”.


Ключові події в Росії відбулися на минулому тижні


   В ніч з 22 на 23 липня Путіну стало дуже зле і його кілька годин рятувала бригада лікарів. Напередодні Патрушев-старий після чергової “селекторної наради” Путіна висловився, що подібні наради “беззмістовні і перебування на них марна витрата часу”.


  Кількома днями до цього “висловлювання” бригада лікарів рятувала самого Патрушева-старого від отруєння, спричиненого, скоріше за все, тією ж речовиною, якою свого часу отруїли Навального. Лікарі встигли “відкачати” Миколу Платоновича.

 

Патрушев Микола Платонович – секретар Ради безпеки Російської Федерації з 12 травня 2008 року.
З 1999 по 2008 р.р. – директор ФСБ Росії. Генерал армії (2001), Герой Російської Федерації (2000), повний кавалер ордена “За заслугі пєрєд Отєчєством”.
Один з головних авторів плану “СВО” – повномасштабної агресії РФ проти України.
Народився 11 липня 1951 р. у м. Ленінград (СРСР)

Новий “хазяїн Росії” запланував “чистку” силових структур


  Як в “сталінські часи” в СРСР, так і в сучасній Росії ще рік тому, під керівництвом секретаря Ради безпеки Миколи Платновича Патрушева-старого був розроблений “План “чистки” силових структур”. На цьому тижні “скорегований план” був “затверджений” президентом Путіним.


  “Чистити” (репресувати) російських силовиків збираються поетапно і хвилеподібно, щоб уникнути опору з їхнього боку та можливої кризи на Росії.


  В серпні почнуть “прибирання” з “верхівки” МВС, а потім відбудуться “заплановані кадрові зміни” керівників середньої та нижньої ланок. Завершити “кадрові зміни” (репресії) збираються до початку жовтня.


  На середину вересня в той же спосіб заплановано розпочати репресії (“кадрові зміни”) у міністерстві оборони РФ та Генштабі . Колокольцев, Шойгу та Герасимов, скоріше за все, залишаться на своїх посадах до завершення формування “нового Кабміну”, але без можливості ухвалювати ключові рішення.


  Але найцікавіша і найголовніша подія осені має відбудеться за одними даними 07, за іншими – 17 жовтня 2022 року. Одночасно з директором ФСБ Бортниковим має бути відправлений у відставку увесь уряд із наступним призначенням Дмитра Миколайовича Патрушева-малого прем’єр-міністром. Після цього має розпочатися “чистка” і всередині самого ФСБ.

 

Дмитро Миколайович Патрушев “малий” – російський державний діяч.
У 1999 році закінчив Державний університет управління за спеціальністю «Менеджмент». У 2002-2004 роках пройшов навчання в Дипломатичній академії МЗС Росії за спеціальністю «Світова економіка». За даними Дисертнет, у кандидатській та докторській дисертаціях Патрушева виявлено численні “недокументовані запозичення”.
В 2006 році закінчив Академію ФСБ.
Голова правління «Россільгоспбанку» (2010—2018). У 2018 році трохи попрацював Міністром сільського господарства РФ. З 15 по 21 січня 2020 року знову виконуючий обов’язки Міністра с/г РФї. З 2016 року по 2021 рік – член ради директорів ПАТ «Газпром»
Народився 13 жовтня 1977 р. в м. Ленінград (СРСР).

   За “Планом” Патрушева-старого “кадрові зміни” у ФСБ мають розпочатися 14 листопада і будуть замасковані під кадрові призначення нового гендиректора. Все має виглядати так, наче “нова мітла, по-новому мете”.


  І “вишенка на торті”: 19 грудня 2022 року президент Росії Володимир Путін (а якщо він до цього часу не доживе, то це зробить його двійник) має заявити: “Я устал. Я ухожу”, – і призначити дострокові вибори президента РФ на березень 2023 року.


  Вся інформація, яка надходить з Москви за різними каналами дає підстави зробити висновок, що на кінець липня 2022 року вже фактично завершився “транзит влади” від Путіна до секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева.

 

  Запланована на серпень-листопад 2022 року “чистка” керівних кадрів силових структур РФ, то є призначеннями фактичного нового “керівника Росії” своїх людей на ключові посади в силових структурах РФ у “звичайний для Росії спосіб”. Заява Путіна в грудні 2022 року та вибори президента в березні 2023 року – то вже чиста юридична формальність.


  Варто особливо наголосити, що це тільки плани, які можуть бути несподівано і досить серйозно скориговані подальшим розвитком подій. Це Росія! Варто лише нагадати, що “схожі плани” по “трансформації СССР в ССР” намагалися реалізувати в 1990-1991 роках. Але тридцять років тому “Плани” зовсім несподівано були скореговані “абсолютно неконтрольованим розвитком подій”.


  Чи вдасться цього разу “кегебістьскій еліті” без перешкод і “сюрпризів” провернути спецоперацію “Транзит влади” (контрольований “двірцевий” переворот всередині власного відомства) по заміні одного свого співробітника іншим – покаже час.


Аслан Дзітоєв, НОВА: новии ветрнів АТО/ООС