В Одесі модернізували літак Л-39 української армії (ФОТО)

Олеський авіазавод провів ремонт та модернізацію навчально-тренувального літака Л-39М для Повітряних сил ЗСУ. Зараз його випробовує заводський екіпаж. Цього року це буде єдиний борт, який одесити передають військовим. Це пов’язано з несвоєчасним затвердженням державного оборонного замовлення для ЗСУ. 

 

 

Як повідомляють у місцевому виданні “Думская”, фахівці авіазаводу ретельно оглядають поверхні літака на наявність тріщин та руйнувань металу. Двигун, пневматику, гідравліку, електроніку теж детально оглядають, замінюючи несправні агрегати та пристрої. Після складання, ґрунтовки, фарбування та перевірки працездатності всіх систем, льотчики повинні здійснити серію польотів на різних режимах та швидкостях.

 

 

“Наразі формується замовлення на 2022-й. Попередньо з авіатехніки ми маємо зробити капітальний ремонт чотирьох навчально-тренувальних Л-39 для українських Повітряних сил. Розглядається також питання щодо ремонту кількох навчально-бойових L-39ZA для ВПС Болгарії. Однак як буде насправді, ми поки що не знаємо”, – зазначив радник генерального директора авіазаводу Віталій Юхачов.

 

 

Нагадуємо: