В Грузії місцеві рашисти увімкнули “режим Януковича”

  В Грузії знову збираються люди під парламентом країни з вимогою звільнити всіх затриманих за останні два дні. Тим часом правляча партія “Грузинська мрія” пообіцяла відкликати резонансний законопроект про “іноагентів”, який став приводом для масових протестів у столиці Грузії місті Тбілісі.

  “Машина брехні змогла подати законопроект у негативному світлі та ввести в оману певну частину населення. На законопроект був наклеєний хибний ярлик “російського закону”, – йдеться у заяві правлячої партії “ГМ”.

  Попри відкликання з парламенту Грузії закону про “іноагентів”, акції протесту у Тбілісі продовжиться, доки Грузія не візьме “гарантований прозахідний курс”, – заявляють лідери опозиції.

  Демонстранти вимагають від влади чіткого пояснити, як саме планується відкликати ганебний законопроєкт, а також наголошують на негайному звільненні всіх раніше затриманих протестувальників.

НАГАДУЄМО:

У Грузії набирають оберти протести під гаслом – No Russian Law!

За останні дві доби у Грузії:

  • Силовики стріляли по протестувальникам.
  • Перший силовик зняв форму і доєднався до народного мітингу.
  • Силовики витягнули дівчину з натовпу і повезли в невідомому напрямку. За непідтвердженою інформацією дівчину зґвалтували.
  • “Гражданє рассіі” почали швидко виїжджати за межі Грузії.
  • Президентка країни підтримала вимоги пртестувальників і пообіцяла накласти “вето” на цю “кальку з російського закону”.

  На даному етапі розвитку подій можна стверджувати, що люди показали хто в Грузії справжній господар! “Тєрпілам” з росії та білорусії є чому повчитися. Але, схоже, що це ще не кінець історії, – далі буде.

Аслан Дзітоєв, спеціально для “НОВА: новини ветеранів”.

НАГАДУЄМО:

Очікуємо на криваву провокацію рашистів, – ГУР