Очікуємо на криваву провокацію рашистів, – ГУР

   Рашисти планують масштабну криваву провокацію на українсько-білоруському кордоні з організацію висвітлення подій онлайн. Головне Управління Розвідки України оприлюднило інформацію, що найближчим часом “військово-політичне командування рфії планує проведення масштабної спецпровокації на кордоні України і білорусі”.

  Детальне висвітлення перебігу провокації та смакування її кривавих наслідків доручено провідному рашистському пропагандисту владіміру соловйову, який має прибути до білорусі саме перед початком “подій”.

  Напередодні “інсценування” на територію білорусі прибувають кілька груп росіян. Ймовірно, плани російських окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного білоруського населення. А 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція “з місця подій” рашистськими пропагандистськими ЗМІ “для широкого загалу”.

  “Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці рф”, – вважают в ГУР.

  Наші розвідники вкотре наголошують, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території республіки білорусь і не вбиває мирне цивільне населення.

НАГАДУЄМО:

Рашисти завдали масованого ракетного удару по Україні