“Укроборонпром” разом з НАБУ розкрили деталі боротьби з корупцією в оборонній сфері

Медіацентр “Укроборонпрому” повідомив, що концерн разом з Національним антикорупційним бюро України співпрацюватимуть у сфері запобігання та протидії корупції, а також іншим злочинам, підслідним НАБУ, у сфері управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

 

“В Концерні втілено Порядок протидії корупційним проявам; ми проактивно перевели закупівлі, а також продаж та передачу в оренду надлишкового майна Концерну на майданчик Прозорро. Керівництво Концерну добровільно раз на рік проходить поліграф, ми також зацікавлені у залученні працівників НАБУ до проведення добору кандидатів на керівні посади в оборонних підприємствах із застосуванням поліграфа. Крім того, нещодавно було завершено перший пілотний криміналістичний аудит Державного підприємства “Антонов” – заявив в.о. генерального директора ДК “Укроборонпром” Ігор Фоменко.

 

Водночас, на спільному виступі очільники відомств розказали, що у 2019 році було відкрито 27 кримінальних проваджень за зловживаннями при закупівлях, а у 2020 році – 5. У сфері зовнішньоекономічної діяльності в 2019 році відкрито 39 кримінальних проваджень, у 2020 році – 29. Загалом у 2019 році всіма правоохоронними органами було зареєстровано 248 відповідних проваджень, а у 2020 році – 149.

 

Нагадаємо: