Український посол спростував інформацію про постачання касетних боєприпасів із Туреччини до України

  Український посол в Анкарі Василь Боднар в інтерв’ю “Анадолу” спростував інформацію про постачання касетних боєприпасів із Туреччини до України та додав, що це може бути частиною російської пропаганди.


  Раніше журнал Foreign Policy повідомив із посиланням на неназваних американських та європейських чиновників, що наприкінці минулого року Туреччина нібито почала відправляти Україні касетні артилерійські боєприпаси. За даними видання, раніше Київ безуспішно намагався досягти таких поставок від США.


  Коментуючи затвердження видання Foreing Policy про нібито постачання касетних боєприпасів із Туреччини до України, Боднар наголосив, що міжнародне право забороняє використовувати подібні боєприпаси, а Україна дотримується міжнародних норм, у тому числі під час збройного протистояння з Росією.


  За словами українського посла, твердження Foreing Policy є не більш ніж пліткою, далекою від офіційних джерел. Також Василь Боднар висловив пропозицію, що подібна дезінформація може бути “частиною російської пропаганди”, а Туреччина та Україна є “мішенями”. “…Ця новина створена, як “психологічна зброя”, з метою шкоди іміджу Туреччини”, – упевнений Боднар.

 

НАГАДУЄМО:

В Анкарі омбудсмен України двічі за день зустрічався з омбудсменкою рф