Адвокат Трампа назвав українського нардепа “російським шпигуном з 50%-ою імовірністю”

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа, Руді Джуліані, прокоментував ситуацію навколо “плівок Деркача”. Про це повідомляє “The Daily Beast”.

 

«Імовірність того, що Деркач – російський шпигун, приблизно 50 на 50… Я припускаю, що за цим контрнаступом (санкціями США проти Деркача за його проросійську позицію) стоїть Джордж Сорос тому що він хоче створити соціалістичну країну” – стверджує Джуліані. 

 

За інформацією ЗМІ, адвокат Трампа займався тут пошуком компромату на політичного опонента – кандидата у президенти від Демократичної партії США Джо Байдена, і саме у цій справі йому міг допомогти позафракційний депутат Верховної Ради Андрій Деркач. Останній опублікував резонансні “плівки”, у яких серед іншого є інформація про серйозний політичний вплив американської Демпартії  на події в Україні. За це Мінфін штатів застосував до нього персональні економічні санкції.

 

Читайте також:

 

Ми розібралися: що не так з опублікованими переговорами Порошенко-Путін

 

Експерти вважають, що Деркач  може бути одним з агентів російського впливу, і його можлива мета – зруйнувати стосунки США та України.

 

“Деркач цілком може виявитися агентом російського впливу – він спонсор православних кінофестивалів УПЦ МП, і в 2016 році вносив поправку до закону яка ледве не зірвала безвіз. Непростий дядько, короче кажучи, особливо зважаючи на його тата – праву руку Кучми, начальника СБУ Деркача… Внести смуту торпедуванням Байдена дуже навіть можлива і досяжна ціль для російських спецслужб” – пояснює політолог Ярослав Божко у своєму телеграм-каналі.

 

Нагадаємо:

 

Українські відомства активно коментують плівки Деркача про Порошенка: їх назвали атаками Росії