Український флот провів масштабні навчання у Чорному морі (ФОТО)

З нагоди нового навчального року у північно-західній частині Чорного моря відбулись тренування українського військового флоту та авіації. Під час маневрів було перевірено готовність сил до реагування на кризові ситуації та відпрацювали спільні дії корабельним, береговим та повітряним компонентами.

 

Про це інформує Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-морських Сил Збройних Сил України. 

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

Перед початком навчань, упродовж першої половини січня, командирами кораблів та частин ВМС ЗС України було проведено ряд занять і тренувань з бойової готовності. По їх завершенню, у визначених районах розпочалась активна фаза заходу з метою перевірки готовності до нейтралізації загроз з морського напрямку у взаємодії з іншими підрозділами сектору безпеки і оборони країни.

 

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

 

До  навчань було залучено корабельно-катерні тактичні групи, літаки, вертольоти, підрозділи артилерії та морської піхоти. Відпрацьовувались питання ведення розвідки, оборони узбережжя і портів, охорони судноплавства тощо.

 

Возможно, это изображение (природа, небо и океан)

 

Серед іншого, під час виходу в море екіпажі кораблів та катерів національного флоту в складних умовах провели маневрування в строях та ордерах тактичних груп, здійснили практичні артилерійські стрільби по надводним цілям вдень і вночі та по береговим цілям в ході проведення навчання з висадки морського десанту на необладнану ділянку узбережжя. Також військові моряки провели тренування з боротьби за живучість корабля та захисту від підводних диверсантів під час стоянки на незахищеному рейді.

 

Возможно, это изображение (1 человек и природа)

 

В іншому районі проведення навчань артилеристи морської піхоти ВМС відпрацьовували завдання із знищення надводних цілей умовного противника, зокрема, ворожого морського десантного корабля. За відповідним сигналом військовослужбовці батареї БМ «Град-21»  здійснили марш до вогневих позицій, де вогнем з артилерійських систем реактивного комплексу було уражено засоби противника.

 

Возможно, это изображение (1 человек, стоит, огонь и фейерверк)

 

Авіаційний компонент навчання в основному був представлений гелікоптерами морської авіаційної бригади, яка забезпечувала виконання завдань підрозділів морської піхоти та корабельно-катерної тактичної групи. Екіпажі вертольотів після отримання завдання щодо знищення противника, здійснили пошук, бойове маневрування та ураження цілей практичними пусками некерованих ракет.

 

Возможно, это изображение (летательный аппарат и на открытом воздухе)

 

До участі в навчаннях долучився підрозділ, на озброєнні якого стоїть український мобільний ракетний комплекс з протикорабельними ракетами Р-360 Нептун. Отримавши бойове розпорядження особовий склад підрозділу здійснив марш у визначений район та наніс умовний ракетний удар по противнику.

 

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)

 

  

 

Нагадуємо: