Українські військові вже вивчають новітні протитанкові комплекси NLAW (ФОТО)

Військовослужбовці Збройних сил Україн  розпочали підготовку до застосування новітніх протитанкових ракетних комплексів NLAW. Ці системи нещодавно  надала Великобританія для української армії. 

 

Навчання відбувається на базі  184 Навчального центру (с. Старичі, Львівська область) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.Про це у себе в Фейсбук повідомив начальник академії генерал-лейтенант Павло Ткачук. Возможно, это изображение (3 человека и военная форма)

 

“Особисто відвідав перше заняття, поспілкувався з інструкторами тренувальної місії Великобританії в України “ORBITAL”, які готують наших воїнів, ознайомився з тактико-технічними характеристиками та особливостями застосування цього новітнього озброєння”, – повідомив військовий. Нет описания фото.

 

Павло Ткачук також зазначив, що невдовзі перші декілька десятків військовослужбовців ЗС України будуть здатні не лише ефективно застосовувати ці ПТРК, але й зможуть самі навчати інших українських воїнів.

 

“Вдячний вищому військовому керівництву нашої держави за довіру та можливість розпочати цю підготовку саме у нас, а Уряду Великобританії та інструкторам місії “ORBITAL” – за допомогу й  підтримку як Українського війська, так і України в цілому”, – додав начальник академії. 

 

Нагадуємо: