Спецпризначенці СБУ тренувалися звільняти аеропорт від терористів (ВІДЕО+ФОТО)

Служба безпеки України повідомляє про проведення  тактико-спеціальні навчання на території  на базі міжнародного аеропорту “Антонов” у Київській області. Зазначається, в умовах максимально наближених до реальних. що відпрацювання практичних дій проходило У заходах брали участь підрозділи СБУ, поліції, Національної гвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій. 

За легендою навчань, умовні “терористи” захопили заручників у літаку та вимагали його приземлення. При цьому, їх “спільники” захопили диспетчерську вежу в аеропорту та висунули умови звільнення “потерпілих”. Для знешкодження зловмисників були залучені спецпризначенці.  

Після відпрацювання встановленого алгоритму дій, керівники оперативного штабу прийняли рішення про здійснення силової фази. В ході її реалізації, правоохоронці знешкодили “зловмисників” та “звільнили” заручників. 

Метою проведення тренувань стало вдосконалення міжвідомчої взаємодії у сфері запобігання та нейтралізації терористичних загроз, у тому числі на стратегічно важливих об’єктах критичної інфраструктури. 

Навчання проводили співробітники Антитерористичного центру при СБУ у взаємодії з координаційною групою Антитерористичного центру при СБУ у м. Києві та Київській області.

 

 

https://youtu.be/muPgY1ntoj4

 

 

Нагадуємо: