Українські вертолітники в Конго тренуватися літати вночі (ФОТО)

Миротворчий контингент українських військ у Конго провів нічні навчання.  Під час них льотчики 18 окремого вертолітного загону відточували навички пілотування Мі-8 в нічному небі Африки.

 

Про це повідомляє помічник командира 18 окремого вертолітного загону по зв’язкам з засобами масової інформації Олександр Шевченко у Фейсбук. 

 

Возможно, это изображение (2 человека и на открытом воздухе)

 

Зазначається, що особливістю даних тренувальних польотів була обмежена видимість та гірські умови, адже місто Гома, в якому розташовано базовий табір українського національного контингенту, знаходиться на висоті 1500 метрів над рівнем моря.

 

Возможно, это изображение (1 человек)

 

“Ми здійснюємо нічні польоти щомісяця. Це дозволяє нам бути в цілодобовій готовності виконати будь-яке завдання Місії ООН. Адже ніколи не знаєш, коли виникне, наприклад, необхідність здійснити медичну евакуацію пораненого” – розповів командир 18-го окремого вертолітного загону полковник Євген Вакуленко.

 

Возможно, это изображение (1 человек)

 

Від початку чергової ротації це вже третя льотна зміна. За цей час здійснено більше 80 таких навчальних польотів, а загальний нічний наліт складає 12 годин 27 хвилин.

 

Возможно, это изображение (ночь и небо)

 

Возможно, это изображение (2 человека, военная форма и в помещении)

Возможно, это изображение (сумерки и небо)

 

 

Нагадуємо: