У Білорусі прибічницю Лукашенко засудили за неправильний відеозапис (ВІДЕО)

У Білорусі 44-рчна мешканка Добруського району Тетяна Казакова отримала два роки обмеження волі (без направлення до виправного закладу) за неправильний відеозапис та його назву, повідомляє “Хартыя 97”. 

 

У травні поточного року жінка гуляла недалеко від свого помешкання та побачила намет біло-червоного кольору, що стояв на березі річки. Таке розфарбування у Білорусі асоціюють з опозиційним рухом, тому Тетяна Казакова, бувши прибічницею самопроголошеного президента Лукашенка, вирішила зняти таке “неподобство” на відео. 

 

Крім того, у  наметі вона впізнала співробітників військкомату. Вона виклала ролик у мережу YouTube озаглавивши його “бчбшники военкомат добруш”. 

 

Після цього співробітники військомату написали на жінку заяву про наклеп у міліцію. Не дивлячись на те, що мешканка визнала провину та попросила вибачення, вона отримала судовий вирок у вигляді двох років обмеження волі. 

 

“Лукашенка проти цієї символіки БЧБ. Я гуляла, побачила цей намет з білими та червоними смугами. Вони мені здалися схожою на БЧБ-символіку протестів проти Лукашенка. Я за нього завжди голосую, ніколи не ходила на акції, протести ні у Добруші, ні у Гомелі. Тому й вирішила зняти це відео”, – пояснила свій вчинок Казакова.

 

 

 

 

Нагадуємо: