Українські інженери розробляють нову БМП

Видання Оборонно-промисловий кур’єр з посиланням на власні джерела повідомляє, що листопаді минулого року Інженерна група “Арей” в рамках державного оборонного замовлення Міністерства оборони України, успішно виконала черговий етап по розробці  нової важкої БМП “Вавилон” для Збройних Сил України.



Нова машина матиме гібридну силову установку. Поєднання дизельного двигуна та електромашини дозволить новій БМП мати потужність 1000 к.с., а працювати вона зможе у трьох режимах: від основного двигуна;  тільки на електричному приводі; у комбінованому режимі, при якому динамічні характеристики шасі підвищуються за рахунок електромашин.Загальна маса нової БМП становитиме 36 т.  

 

Розробка нової БМП ведеться під керівництвом генерального конструктора Сергія Степанова. 

 

Озброєна нова розробка буде ракетно-гарматним озброєнням та кулеметами, які будуть встановлені в бойовому модулі. БМП матиме систему стабілізації вогню, цифрову систему управління вогнем з балістичним обчислювачем і функцією автоматичного супроводження цілі. Машина матиме панорамні прилади спостереження і прицілювання з телевізійними камерами, лазерним далекоміром та тепловізором, новітнім комплексом виявлення лазерного випромінювання і системою постановки аерозольних завіс.

 

Особливу увагу завертає на себе той факт, що БМП матиме власну систему шасі, динамічні характеристики якої будуть підвищуватися під час комбінованої роботи дизельної та електричної частини силової установки.  Також розробник стверджує, що шасі “Вавлону” може бути заміною радянського базового шасі для 2С3 (“Акація”), 2С1 (“Гвоздика”), ЗСУ23-4 (“Шилка”), 2С6 (“Тунгуска”). 

 

Броня нової БМП буде створено з застосуванням комбінованого композитного і рознесеного бронювання. Передбачена можливість встановлення додаткових захисних і решітчатих екранів. 

 

У грудні 2019 року ДК “Укроборонпром” та Інженерна група “Арей” підписали Меморандум про партнерство і співпрацю. На Київському бронетанковому заводі заплановано спільне виготовлення дослідного зразка та розроблених конструкторами «Арея» силових електромашин, пневмостартерів, систем кругового огляду, метеоцентрів, механізмів пневматичного перезаряджання озброєння, блоку оцифровки аналогових датчиків; універсальних адаптивних крісел та інших комплектуючих, що можуть застосовуватись на інших зразках бронетехніки. 

 

Нагадуємо: 

http://nova.net.ua/radi-veteraniv-prezentuvaly-proekt-inovatsiinoho-veteranskoho-khabu-foto/

Читайте нас також у Телеграмі

                

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку