Українське Міноборони нарешті звернуло увагу на українські танки Оплот

  Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що Міноборони для ЗСУ збирається замовити у Державного концерну “Укроборонпром” танки українського виробництва – БМ “Оплот”. Як повідомляє Міноборони України, про це Резніков заявив під час свого візиту до Харківської області.

  “Я переконаний, що в танковій коаліції у перших рядах повинен бути саме український танк, як-от БМ “Оплот”. На фронті обов’язково має бути броньований кулак, адже найголовніша цінність – це збереження життя наших захисників і захисниць. Щоб вони могли захищати нас, щоб вони не втрачали своє здоров’я, їм потрібна броньована техніка. Я … залишаюся промисловим українопротекціоністом. Саме тому ухвалено рішення, що МОУ замовить у “Укроборонпрому” для українського війська “Оплоти”, – сказав міністр.

  Генеральний директор “Укроборонпром” Юрій Гусєв заявив, що необхідно спільно з країнами-партнерами забезпечити постійне збільшення обсягів виробництва та ремонту усіх видів озброєння та військової техніки.


ДОВІДКА:
БМ “Оплот” – середній танк, призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколітаючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника. Виконання бойових завдань можливе за різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умов у діапазоні температури навколишнього середовища від -40°C до +55°C. Український танк однаково працює в умовах спекотного і вологого клімату, високогір’я. Його двигуни можуть працювати в умовах повної задимленості і наявності піщаного пилу.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни – 443 доба