Українська сторона СЦКК продовжує інформувати громадськість про факти порушень режиму припинення вогню

  Українська сторона СЦКК продовжує інформувати громадськість про факти порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Так, 24 листопада 2021 року, о 09:10, збройні формування РФ здійснили обстріл із 82 мм мінометів прикордонного контрольного поста, розміщеному на «дорожньому коридорі» Донецьк-Курахове, який входить до КПВВ “Мар’їнка”.

 

  Під безпосередній обстріл потрапили місця несення служби прикордонного наряду 11 прикордонного загону. Зафіксовано влучання трьох мін. Особовий склад прикордонного наряду не постраждав, пошкоджено фортифікаційні споруди. Вогонь у відповідь не відкривався з міркувань безпеки цивільного населення. Адже саме цим дорожнім коридором лише напередодні здійснювався пропуск цивільних громадян та транспортних засобів через «лінію розмежування».

 

  Українська сторона СЦКК підкреслює, що даний факт є черговим грубим порушенням збройними формуваннями РФ Мінських домовленостей та «режиму повного та всеосяжного припинення вогню», про яке домовилися 27 липня 2020 року. Такі дії на окупованих землях України свідчать про повну зневагу російських окупантів до життя та здоров’я мирних громадян, які здійснюють рух через КПВВ.