Українська броня. Виробники плитоносок та модульних жилетів

На відміну від виробників керамічних та поліетиленових плит виробників плитоносок та модульних жилетів набагато більше і більшість з них доволі високої якості, взяти наприклад одних з найвідоміших виробників, а саме: «Velmet», «M-TAC» та «Балістика» 

Якщо команда «UARM», працює виключно над розробками індивідуального захисту бійця, то команди «Velmet» і «М-ТАС» та «Балістика» та працюють над розробками і створенням рюкзаків, аксесуарів, тактичного спорядження, тренувальних мішеней, бронежилетів та ін. Всі ці компанії реалізовують і бронеплити, але тільки сталеві. Компанія «Velmet» виготовляє не менш цікаві і сучасні бронежилети, які можуть конкурувати з деякими моделями від «UARM». Більш детально вивчити асортимент можна на сайтах виробників, але зазначимо, що опис на сайті «Velmet» якийсь трохи кострубатий, над яким треба попрацювати контент – менеджерам компанії, ну, а асортимент «М-ТАС» можна переглянути на сайті відомого «МІЛІТАРИСТА». Найкращий опис і деталізація у «UARM», де ви знайдете купу відео, як і для чого вибрати той чи інший тип бронежилету. «Балістика» створює жилети та плитоноски зі своїми особливостями, які заслуговують на увагу. В цілому, всі плитоноски схожі одна на одну, але кожен виробник намагається створити якусь особливість, яка буде відрізняти їх виріб від всіх інших. А хтось може тупо копіювати і виготовляти аналоги з більш дешевших матеріалів. Тут вже справа смаку, потреби і розміру гаманця.

 

Наприклад, популярна плитоноска від компанії «Velmet» Plate Carrier Perun 5-20 дуже схожа на плитоноску від компанії «UARM» LPC™ Light Plate Carrier, 

але не має швидкого відкриття і трошки простіша, але у той самий час дешевша за плитоноску від «Української броні». Є і дуже схожа модель плитоноски від «М-ТАС», схожа на плейткерріор LPC™ Light Plate Carrier. І не дивлячись на схожість моделей, «М-ТАС» виготовляє доволі добротні варіанти плитоносок, які користуються популярністю у бійців Збройних сил та підрозділів спеціального призначення. Наприклад, боєць 3-го окремого полку спеціального призначення імені Святослава Хороброго «Ратибор» користується виключно плитоносками від компанії «Velmet». Він став прихильником «Velmet» майже одразу, як вони виготовили свої перші зразки. Зі слів «Ратибора» співвідношення ціни та якості – ідеальне. До того ж, плитоноска відповідає сучасним вимогам спецпідрозділів. Що цікаво, «Ратибор» використовує плитоноску з плитами для кросфіт-тренувань, де великі навантаження є нормою. Боєць зауважив, що плейткеріор від «Velmet» доволі «дружній» до тіла і не створює дискомфорту та незручностей. А тепер великий і жирний мінус – подія, яка сталася напередодні виходу статті додала навіть не ложку, а цілий ківш дьогтю у діжку меду… Компанія «Velmet» пред’явила претензію компанії «Балістика» через порушення прав інтелектуальної власності! Подробиці можете почитати у мережі інтернет, де виклали на загальний огляд навіть сам документ «претензії». Залишаємо посилання на пост з «претензією», на офіційній сторінці компанії «Балістика» у Facebook, де все детально розписано і показано:https://www.facebook.com/balistyka.ua/posts/2632798463605460/

 

Підбиваючи підсумки можна впевнено сказати, що кожна компанія має свої особливості, плюси і мінуси, але всіх їх об’єднує єдина мета – перемога України над агресором. Саме російська агресія дала поштовх для розвитку вітчизняних компаній у оборонному та військовому напрямку, які прогресують з кожним днем і намагаються забезпечити українських силовиків усім необхідним спорядженням, що відповідає сучасним вимогам ведення війни. Так, не всі компанії «без гріха», але ми віримо у те, що час змін настав сьогодні і права на помилку у майбутньому вже ніхто не матиме і буде сумлінно працювати на користь обороноздатності держави, суверенної, незалежної України. 

 

Тож, сподіваємося, що достойні бронежилети стануть на озброєння Збройних сил України та інших силових структур та підрозділів. 

Тримаймо порох сухим і все буде Україна!

 

Олександр Навроцький, НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС