Україна ініціює скликання термінового засідання Ради безпеки ООН через псевдореферендуми

  Україна ініціює скликання термінового засідання Ради безпеки ООН у зв’язку зі спробою Росії “офіційно” анексувати через псевдореферендуми вже окуповані рашистами і ще не захоплені території України. Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.


  “Україна звернулася з проханням скликати термінове засідання Ради Безпеки ООН у зв’язку з проведенням росією фейкових референдумів на окупованих територіях України. Росія має бути притягнута до відповідальності за подальші спроби змінити міжнародно визнані кордони України на порушення Статуту ООН”, – написав Ніколенко у Twitter.


  На окупованих територіях Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей України загарбники оголосили про проведення фейкових “референдумів” про приєднання до Росії 23-27 вересня 2022. Як стало відомо, ще до початку псевдореферендумів стали відомі результати голосування та “цифри”, які будуть оприлюдненні 28 вересня 2022 року.

 

Заставка ВІДЕО

На Росії очікують, що 30 вересня може відбутися послання президента РФії Федеральним Зборам. РосЗМІ поширюють інформацію, що відбудеться “протокольний захід”, рівень організації якого вказує на присутність на ньому Путіна.

 

  За словами поінформованих джерел, звернення Путіна до Федеральних Зборів може бути схожим на “події 2014 року”, коли перед анексією Кримського півострова він виголосив промову в Георгіївській залі Кремля у присутності депутатів Держдуми та сенаторів, а потім підписав договір про ухвалення анексії частини української території.


  Президент США Джо Байден заявив, що “псевдореферендуми”, спрямовані на анексію чотирьох частково окупованих регіонів України, і вони є фікцією.

 

Заставка НАГАДУЄМО