Часопис війни: 214 доба

НОВА ГОЛОВНА

  Пресслужба Генштабу ЗСУ інформує, що станом на початок 214 доби війни (на ранок 06.00 25.09.2022р.) російські окупанти продовжують зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області та утриманні захоплених територій, а також зриві активних дій Сил оборони на окремих напрямках. Обстрілюють позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, ведуть повітряну розвідку, намагаються відновити втрачені позиції на окремих напрямках та продовжують нищити цивільну інфраструктуру та помешкання мирного населення. 

 

  З інших джерел стало відомо, що що населені пункти Карпівка, Рідкодуб та Нове вже знаходяться під українським контролем. Російські окупанти спробували контратакувати на Харківщині: 2 танка Т-90А приготувалися стати трофеями ЗСУ. (ВІДЕО)


За даними ОК “Південь”, на бойові позиції ЗСУ було скинуто контейнери з отруйною речовиною. Ймовірно, хлорпікринова граната К-51. Жертв немає. (ФОТО)


На тимчасово захопленій території України окупаційна влада проводить так звані «референдуми». У зв’язку з низьким відсотком відвідування «виборчих дільниць» працівники «виборчих комісій», в супроводі озброєних військовослужбовців збройних сил РФ, імітують “голосування” місцевих жителів безпосередньо за місцем їх проживання. Взяти участь у псевдореферендумі примусили навіть українських військовополонених. (ВІДЕО ТАСС)


  А ще в Запорізькій та Херсонській областях чоловікам призовного віку, що відмовились від українського громадянства та отримали паспорти російської федерації окупаційна влада розпочала вручення повісток про мобілізацію.


  Також окупанти продовжують займатися мародерством. Так, за наявною інформацією, в Мелітополі, «кадирівці» захопили дилерський склад сільськогосподарської техніки і намагаються розпродати “віджате” майно.

  
    За вчорашній день росіяни зняли 132 мільярди готівкою. Попит на готівку у росіян за добу після початку часткової мобілізації злетів у 9 разів – з 14,2 млрд рублів. Більше знімали лише 25 лютого і 4 березня 2022 року.

 

  28 вересня 2022 року Росія планує фоіційно анексувати окуповані і “недоокуповані” території Україні і у випадку контрнаступу ЗСУ Кремль планує оголосити Україні війну тепер вже “по-справжньому” і з перспективою завдання “ядерного удару” по “агресору”. (ВІДЕО)

 

  У США підняли в небо одні з найрідкісніших та найунікальніших літаків RC-135S “Cobra Ball”. Використовувався для стеження за радянськими МБР – за стратегічною ядерною зброєю Росії. Зараз всі три літака кружляють в небі, двоє на кордоні Росії з боку Аляски.

 

Заставка НАГАДУЄМО