Ізраїльська оборонна компанія передала ЗСУ обладнання для перехоплення БПЛА Shahed-136

  Ізраїльська оборонна компанія, назву якої не розголошують, через Польщу розпочала постачання обладнання для перехоплення іранських БПЛА “Shahed-136”.

 

  Раніше Президент України Володимир Зеленський заявив, що шокований відсутністю допомоги Ізраїлю. Про це він сказав в інтерв’ю Ouest-France, додавши, що Ізраїль нічого не дав Україні, при цьому країна експортує своє озброєння до інших країн.


  В Ізраїлі дійсно діє заборона на передачу Україні передових оборонних технологій, бо Тель-Авів не хоче, щоб Ізраїль “вважали за сторону конфлікту”. Разом з тим влада Ізраїлю “непомітила” постачання антидронових пристроїв для ЗСУ через Польщу. Про це пишуть журналісти Zman Yistrael.

 

Заставка ВІДЕО

  Обладнання для перехоплення безпілотників, що поставляється ізраїльською компанією, відноситься до класу «передових оборонних технологій». У зв’язку з цим постачання мають бути узгоджені з урядом Ізраїлю. Офіційному Тель-Авіву добре відомо, що військове обладнання, яке відвантажується польському замовнику, зрештою опиняється в Україні. Але ізраїльська влада не перешкоджає постачанню антидронових пристроїв.


  Позиція Ізраїлю зводиться до того, що він не знаходиться на будь-якій стороні збройного конфлікту. Тель-Авів намагається зберегти дипломатичні відносини із Москвою. Із середини літа Ізраїль почав схилятися на бік України.

 

  Напередодні стало відомо, що ізраїльська розвідка передала ГУР дані про співпрацю Москви та Тегерана у військовій сфері. Ізраїльтяни передали нам інформацію про деталі контракту на постачання БПЛА Shahed-136.

 

Заставка НАГАДУЄМО