Участь російської федерації в Олімпійських іграх 2024 означатиме Кривавий політичний маніфест, – Подоляк

  Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що позиція України щодо участі російських спортсменів в Олімпійських іграх 2024 року залишається незмінна. Він наголосив, що участь російської федерації означатиме “Кривавий політичний маніфест”.

  “Від sport as usual до business as usual один крок. Позиція України, безперечно, незмінна: жодної участі росії в Олімпіаді 2024 року бути не може. Інакше це означатиме “Кривавий політичний маніфест” – підтримку російської агресії, терору та геноциду на глобальній арені. Спорт не поза політикою, спорт – це і є політика. Російський спорт сьогодні – це демонстративне просування масових убивств, ґвалтування, катування, знищення. Час відмовитися від лицемірства – час зупинити експансію російських спортивних промоутерів війни”, – написав Подоляк у Твіттер-Х.

  Вчора Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна сподівається, що МОК відсторонить росію та білорусь від участі в Олімпійських іграх. У разі допущення представників країн-агресорів, Україна буде бойкотувати Олімпійські ігри в Парижі.

  НОК України проводить консультації щодо участі збірної команди України в Олімпійських іграх. Остаточне рішення щодо участі українських спортсменів  ще не ухвалено.

НАГАДУЄМО:

Україна бойкотуватиме Олімпійські ігри в Парижі, якщо рф та білорусь будуть допущені, – Шмигаль