Кремль готує масштабну провокацію на території Курської області

    На початку літа воєнні експерти, в тому числі Роман Світан прогнозували, що Кремль, ймовірно, влаштує штучну аварію на Курській АЕС, бо вона знаходиться найближче до кордону з Україною. Після безпідставих звинувачень із демонстрацією заздалегідь приготованих “доказів”, Кремль звинуватить у всіх можливих і немислимих гріхах Україну і оголосити нову хвилю мобілізації. Інших спосбів переконати росіян йти на війну у Кремля вже не залишилось.

  Місцеве керівництво отримало завдання і вже розробило план евакуації місцевого населення на випадок “ймовірного радіаційного забруднення” місцевості. Відповідні документи опублікував Центр національного спротиву.

  Місцевій владі поставили завдання створити транспортний реєстр, який дозволить евакуювати від 21 000 до 57 000 осіб. Це при тому, що населення області складає понад 1 млн осіб, а міста Курськ – ще 435 тис. осіб. Схоже, що “рятувати” збираються 5% “обраних” – тих, чиї прізвища потраплять до списку.

  Людей планують вивозити до населених пунктів Залізногірського, Великого Солдатського, Щигрів та Горщиків.

  У ЦНС підкреслили, що Сили оборони України діють виключно на території України і жодних атак на атомні станції Росії не планують. Провокація потрібна самим росіянам, щоб відвернути увагу світу від захоплення Запорізької АЕС.

НАГАДУЄМО: