У ЗСУ закінчилися найважчі змагання на виживання (ФОТО)

Завершився дводенний чемпіонат Оперативного командування «Схід» «Сталева міць», у якому взяли участь 10 команд окремих полків і бригад. Про це повідомляє «Армія-Inform».

 

 

Начальник служби фізичної підготовки та спорту ОК «Схід» підполковник Євген Коробка, розказав: учасники чемпіонату долали смугу перешкод, виконували силові та швидкісні вправи, випробували себе у спарингах борців, здійснили два багатокілометрові марш-кидки через ліс і болота.

 

Завершальним етапом стала командна естафета, під час якої військовослужбовці змагалися у доланні водних перешкод із колодою та без, швидкісному транспортуванні пораненого і перенесенні вантажів, переповзанні на 300-метрову дистанцію, перетягуванні канату.

 

Читайте також:

 

На Львівському бронетанковому заводі планують освоїти ремонт танків Т-80

 

 

«За обсягом навантажень, такі змагання, крім Сухопутних військ, більше ніде у Збройних Силах не проводяться – вони унікальні. За основу ми взяли тактичну смугу перешкод, яку долають учасники змагань з танкового біатлону, але додали ще понад десять силових номінацій на кожен день змагань» – розказав пан Коробка.

 

Читайте також:

 

Нова радіолокаційна станція успішно пройшла державні випробування

 

 

За словами журналістів,  перше місце здобули артилеристи окремої бригади «Запорізька Січ», друге виборола команда окремої механізованої бригади «Холодний Яр», «бронза» дісталася інженерам окремого полку оперативного забезпечення Оперативного командування «Схід». 

 

 

Спортсмени, які показали найкращі результати на чемпіонаті, у липні будуть представляти оперативне командування у наступному етапі цьогорічної «Сталевої міці». Вони змагатимуться з командами інших видів Збройних Сил України, правоохоронців і рятувальників Дніпропетровщини. А на фінальному етапі візьмуть участь у чемпіонаті «Сталева міць» на першість Сухопутних військ ЗС України.

 

 

Нагадаємо: