У Туреччині українські футболісти “Минай” у кулачному двобію перемогли російських футболістів “Шинніка”

  У Туреччині декілька футболістів російського ярославського ФК “Шиннік” отримали травми під час масової бійки з гравцями українського ФК “Минай”, повідомляють росзмі. За інформацією російских змі у нападника команди “Шинніка” Іллі Грузнова підозра на перелом ребер, а в півзахисника Дмитра Самойлова – підозри на перелом пальця.

   Бійка відбулася в готелі, де зупинились обидві команди.

Версія росіян

  Спочатку українські футболісти “Минаю” попросили представників “Шинніка” заспівати український гімн. Крім того, пише російський телеграм-канал, футболісти “Минаю” намагалися з’ясувати у футболістів “Шинніка”, чому вони не влаштовують вуличні протести проти агресії російської влади в Україні.

  У результаті кілька футболістів “Минаю” зіткнулися в ліфті з гравцем “Шинніка” та побили росіянина. На поверсі, куди приїхав ліфт, на них очікувала група футболістів із ярославської команди. Побачивши свого побитого одноклубника, вони полізли у бійку, в якій знатно поступилися українцям.

Українська версія

  Російська богатирі, як вони самі себе вважають, як завжди, були п’яні “в дупель”. Один із росіянців у туалеті почав чіплявся до співробітниці готелю, за яку і заступився український футболіст. Не стерпівши такої наруги гравець “Шинніка” покликав на допомогу інших гравців команди. В ліфті росіяни почали провокувати українців, вигукуючи: “Слава Росії”, “піднімайтесь до нас і ми зараз з вами розберемося”.

  Українські футболісти прийняли пропозицію росіян і “піднялися” на поверх, куди їх запросили. В результаті “відвідин” у “Шинніка” з’явилось четверо постраждалих.

  “У нас вся команда сьогодні на тренуванні, вже є фото у соцмережах. А “Шиннік” зараз збирає речі і вирушає за російським кораблем”, – повідомив журналістам керівник прес-служби ФК “Минай” Олександр Костюк.

 

Післямова

  Українське керівництво, починаючи з Президента, поставили перед МОК вимогу не допустити до участі в Олімпіаді -2024, яка відбудеться в Парижі, представників росії та білорусі. Керівництво МОК заявило, що під заборону потраплять тільки прапори країн, а самі спортсмени будуть виступати “під нейтральним прапором”.

  Випадок із представниками двох футбольних клубів вкотре підтвердив заяви керівництва України – рашизм неодмінно попре фонтаном із “нейтральних російських спортсменів”.


Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів


НАГАДУЄМО:

Рашисти готують державний переворот у Молдові