Рашисти готують державний переворот у Молдові

  Президент Молдови Майя Санду 13 лютого 2023 року оприлюднила інформацію про “плани росії дестабілізувати Республіку Молдова”. Про підготовку росії дестабілізувати політичну ситуацію в Молдові Президент України Володимир Зеленський попередив свою молдовську колегу Майю Санду під час виступу в Європейській раді 09 лютого 2023 року.

  “Заяви президента Зеленського про плани росії дестабілізувати Республіку Молдова були підтверджені нашими установами. План росії щодо проведення диверсійних дій на території нашої держави не новий. Спроби дестабілізувати ситуацію та підірвати державу були й восени минулого року, але вони не досягли своєї мети завдяки оперативному втручанню наших силових структур”, – заявила Санду під час брифінгу з журналістами.

  Про існування подібних планів сьогодні також підтвердили і в Службі безпеки Кишинева. Відомо, що диверсанти, які мають відпвідну військову підготовку, маскуючись під протести так званої “опозиції”, мають намір здійснити “зміну влади в Кишиневі”, повідомляє видання Libertatea.

  За інформацією Служби безпеки (SIS), атака мала б спиратися на кілька внутрішніх сил, “зокрема на злочинні групи, такі як формування ȚOR, ветеранів, колишніх співробітників правоохоронних органів та кількох людей, відомих своїми зв’язками з Плахотнюком”.

  “Мета полягає в тому, щоб замінити легітимну владу в Кишиневі на нелегітимну, що поставило б нашу країну в умови, коли Молдову можна використати у війні росії проти України”, – наголосила Санду.

  Окрім цього, президентка Молдови зауважила, що державні органи працюють над тим, щоб “запобігти подібним викликам” і тримати ситуацію під контролем. Вона закликала громадян підтримувати спокій.

  НАГАДУЄМО:

Російські блогери обурені відсутністю успіхів рашистських військ на фронті