Російські блогери обурені відсутністю успіхів рашистських військ на фронті

  В Інститут вивчення війни (ISW) заявили, що провал наступу під Вугледаром посилив обурення російських блогерів і всього російського суспільства щодо дій російської армії на фронті. Аналітики ISW стверджують, що плани росіян посилити атаки на сході України протягом найближчих кількох тижнів можуть не відбутися, тому що у них недостатньо ресурсів, необхідних для початку широкомасштабної наступальної операції.

  Російські військові блогери росії виглядають деморалізованими на тлі перспектив кремля здійснити новий великий наступ. Вони звинувачують чиновників адміністрації президента росії в провалі наступу.

  «Інформація про тактичні невдачі окупантів навколо Вугледара Донецької області ще більше послабила віру росіян у те, що їхні війська здатні розпочати рішучу наступальну операцію», – повідомили в ISW.

  Росіянам не вдалося швидко просунутися в перші дні свого наступу, щоб захопити Вугледар, “вони втратили ініціативу”. Так рашистський блогер відреагував на вірусні кадри, де ЗСУ добивають безпорадну колону російських механізованих військ у районі Вугледару. Він висловив думку, що “наступ цим і завершився”, зазначили в Інституті вивчення війни.

НАГАДУЄМО:

Вечірня атака іранських мопедів-камікадзе – збито 20 із 24 БПЛА