У США з’явився новий “голуб миру”

  Вівек Рамасвамі 38 років і він нова зірка Республіканської партії США. Рамасвамі – бізнесмен, мільярдер, автор бестселера Woke, Inc. – книги, присвяченої корпораціям, які обстоюють моральні принципи поряд із прибутком. Ця книга стала одним із канонів культурної війни в США для “альт-правих”.

  Рамасвами із дуже бідної родини. Його батьки-індуси привезли Вівека до Америки… Але сьогодні його статки перевищують $1 млрд. Він один із 20 наймолодших мільярдерів США.

Вівек Рамасвамі також виклав “10 істин”, яким слідує сам і які він проповідує:

  1. Бог – реальний;
  2. Існує лише дві статі;
  3. Для процвітання людства необхідне викопне паливо;
  4. Зворотний расизм – це расизм;
  5. Відкритий кордон – це не межа;
  6. Батьки визначають освіту своїх дітей;
  7. Нуклеарна сім’я – це найбільша форма управління, відома людству;
  8. Капіталізм піднімає людей із злиднів;
  9. В уряді США існують три гілки влади, а не чотири;
  10. Конституція США є найсильнішим гарантом свобод історії.

Вівек Рамасвамі прагне стати “новим Дональдом Трампом” – таким собі політичним аутсайдером, який попри все стає президентом США.

  На останніх дебатах, де Трамп був відсутній, Рамасвамі, судячи з опитувань, переміг решту республіканців. Але нас найбільше цікавить, як він бачить війну, розв’язану Росією.

   “Я не підтримую Україну, тому що це не відповідає американським інтересам. Принаймні, мій план щодо припинення війни в Україні насправді, ймовірно, буде кращим для України, він буде реалізований із збереженням її суверенітету. Ця війна закінчиться прямо зараз, якщо США не будуть втручатися і скажуть, що ми більше не фінансуватимемо її, якщо після Зеленського прийде до влади якийсь воєначальник з військовою технікою на пару сотень мільярдів доларів”, – заявив Вівек Рамасвамі.

  Ніккі Хейлі дуже точно охарактеризувала Рамасвамі – “у нього немає досвіду зовнішньої політики“. “Він хоче передати Україну Росії, він хоче дозволити Китаю з’їсти Тайвань і припинити фінансування Ізраїлю”, – сказала Ніккі Хейлі.

  Ну, а якщо бути точнішим – реалізація “плану Рамасвамі” дозволить просто “пустити на вітер” усі “досягнення” США за останні 150 років.

  Зате він молодий, він не білий, він із бідної родини, аутсайдер у політиці та молодий мільярдер. Він вміє подобатись електорату. Але все це у нього буде доти, “доки існує США”. І дуже схоже, що саме цього дуже молодий політик як раз і не розуміє.


Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

641 рік тому хан Тохтамиш захопив Москву