У Пирятині знайшли можливість для 152 учасників АТО/ООС надати знижки на товари та послуги

 Пирятинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжує надавати соціальні картки на знижки на товари і послуги в м. Пирятин. Як повідомили у Пирятинській міській раді, протягом  2019-2020 роках такі картки були вручені 152 учасникам антитерористичної операції.

 

 Маючи таку соціальну картку пирятинські фронтовики можуть отримати знижки на товари та послуги. Зокрема, в магазині «Теплий дім», автомагазині та СТО ФОП Немийноги Лариси, офісі Оріфлейм, мережі аптек ФОП Побочій В.Г., турагенстві «На канікули», магазинах «,Гарпун», «Професіонал», «Комп’ютерсервіс», «Світ штор», «Союз» тощо. Також безкоштовними є заняття скандинавською ходою для учасників АТО та їх сімей.

 

 Голова Громадської спілки Полтавщини «Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО» Віталій Турпітько розповів «НОВА», що в регіоні подібні картки отримали вже чимало учасників АТО/ООС. Їх видають за ініціативи Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» в рамках Всеукраїнської соціально-правової програми допомоги учасникам бойових дій. Проте, зазначив активіст, учасники бойових дій на Полтавщині не дуже охоче пристають на пропозицію отримати соціальну картку. По-перше, пояснює В. Турпітько, процедура її отримання доволі складна і забюрократизована. По-друге, знижки, які надають за цими картками, незначні. І дехто з «атовців» вважає, що овчинка виделки не варта. До того ж, учасники АТО, які проживають в селах, віддалених від міста, карткою практично скористатися не можуть…

   

Олександр Брусенський, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Нагадуємо: