У Німеччині за 2 дні до виборів були оприлюднені результати майбутніх виборів (ВІДЕО)

  Телеканал ARD за два дні до виборів помилково оприлюднив “результати” майбутніх виборів до парламенту Німеччини. Під час розважального телешоу в п’ятницю ввечері, 24 вересня 2021 року, на екрані в «інформаційній стрічці» з’явилися результати “екзит-полу”, який мав бути оприлюднений тільки сьогодні ввечері.

 

  Як повідомляє німецьке видання Bild, за вісім секунд були показані “результати” чотирьох партій: ХДС/ХСС (22,1%), СДПН (22,7%), АДГ (10,5%), ВДП (13,2% ). Серез те, що «стрічку» оперативно вимкнено, результати “лівих” і “зелених” залишилися невідомими. Шляхом обчислень можна лише порахувати, що ці дві політсили разом наберуть 31,5% голосів виборців.

 

  Керівник мовного центру ARD Хольгер Ліхтентелер (Holger Lichtenthäler) помилку визнав заявивши: “Це була технічна перевірка в рамках підготовки до висвітлення виборів у неділю, яка повинна була бути проведена в зоні неактивного мовлення, але вийшла в ефір через комутаційної помилки. Це була помилка, за яку ми приносимо свої вибачення”.

 

  Нагадуємо: вибори нового складу німецького Бундестагу (парламенту) відбуваються прямо зараз – 26 вересня 2021 року. Нам залишається лише спостерігати, чи справдиться «передбачення» телеканалу ARD, чи то дійсно була «проба пера».

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”