У небі над Україною сьогодні знищено 11 ракет

  Солдат зенітного ракетно-артилерійського дивізіону бригади “Буревій” із позивним “Покемоном” збив ракету з ПЗРК “Ігла-1” 29 травня о 3:20. За словами службовця, цього разу (попередню ракету 20-річний нацгвардієць збив 9 травня) було важче захопити мету, бо було темно.

  За 6 годин після нічної атаки, рашисти знову завдали ракетного удару по Києву. Близько 11:30 балістичними та крилатими ракетами наземного базування з ОТРК “Іскандер” атакували Київську область. Загалом ворог запустив 11 ракет “Іскандер-М” та “Іскандер-К” з північного напрямку. Усі цілі були знищені.

  Ворог змінив тактику – після тривалих виключно нічних нападів, наніс удар вдень, коли більшість мешканців перебували на роботі і на вулицях. В КМВА стверджують, що рашисти явно демонструють, що націлені на знищення цивільного населення.

  Попередньо, усі повітряні цілі були успішно силами і засобами нашої ППО, влучань по об’єктах Києва не допущено. Але зафіксовано падіння уламків в різних районах міста. В Оболонському – 3 випадки, по одному в Деснянському та Дніпровському. Без критичних руйнувань. Інформації щодо потерпілих на разі уточнюються, говорить Сергій Попко, начальник КМВА.

НАГАДУЄМО:

Лідер афганських талібів Абдулхамід Хорасані оголосив Ірану війну, – світові ЗМІ