У мережу виклали лекцію про розвідку США (ВІДЕО)

На YouTube-каналі Університету Дьюка (штат Північна Кароліна) розміщений відеозапис лекції американського професора Роберта Джервіс по книзі «Чому розвідка зазнає поразки: уроки революції в Ірані та війни в Іраку», яка нещодавно була переведена на російську мову і опублікована Центром аналізу стратегій і технологій (ЦАСТ). В даний час студенти провідних університетів країни можуть знайомитися з цією роботою в бібліотеках своїх навчальних закладів, куди вони були передані ЦАСТ в дар.

 

 

 

У книзі «Чому розвідка зазнає поразки: уроки революції в Ірані та війни в Іраку» (Why Intelligence Fails: Lessons from the Iranian Revolution and the Iraq War) автор проводить глибокий аналіз політичних і психологічних причин невдач американських розвідувальних служб в оцінці подій, що відбувалися.


Основні висновки і рекомендації дослідження, що стосуються підходів до аналізу інформації в цілому, а також природи взаємодії між експертним співтовариством і політичним істеблішментом, залишаються актуальними для будь-якого сучасної держави.

 

Нагадаємо: